Цілі Dark Romantic Club

Створення надихаючого і комфортного творчого середовища для учасників Клубу

 

Клуб виник з ідеї літературного салону, який регулярно збирається в різних місцях. В атмосфері взаємної поваги та творчого свята учасники клубних зустрічей надихаються на написання нових творів, їм хочеться закінчувати вже розпочату роботу над текстами, ділитися ними один з одним.



Творче зростання учасників Клубу

 

Надихаюче середовище дає стимул більше творити. Але якісне зростання для нас важливіше кількісного. Ми прагнемо до того, щоб кожен твір, створений і продемонстрований в рамках Клубу, приносив естетичне задоволення глядачам і слухачам. Особливість клубних зустрічей - конструктивна критика, яка допомагає враховувати помилки і покращувати тексти.

 

Крім того, учасники Клубу допомагають один одному в різноманітних творчих проектах: вичитують тексти (вірші, прозу, пісні), пишуть їх спільно, переводять, беруть участь у фотосесіях, рекомендують класичні твори для натхнення і розширення кругозору і т.д.

 

 

Розширення аудиторії учасників і друзів Клубу

 

Клуб зацікавлений в тому, щоб творчість учасників зустрічей була затребувана. Зазвичай авторам хочеться, щоб з їхніми творами ознайомилось не тільки вузьке коло знайомих, а багатьом з них хотілося б ще й стати відомими. Для цього ми запрошуємо на наші зустрічі нових людей, ведемо і розширюємо клубний паблік, видаємо альманах, беремо участь в різних заходах наших друзів.



Відродження та розвиток мистецтва романтизму

 

Йдеться про романтизм як ідейно-художній напрямок, що протистоїть реалізму. У нашому розумінні до традицій романтизму тяжіють: готика, містика, фентезі, символізм, декаданс, експресіонізм, естетизм, частково - космічна фантастика, хоррор. Завданням Клубу є відродження романтизму в широкому сенсі, використання класичних творчих прийомів на сучасному рівні, популяризація романтизму як напрямку і в підсумку - настання нової епохи Романтизму в російськомовній та світовій культурі.

 

Підвищення престижності творчості в суспільстві

 

Ми хочемо, щоб митці були затребуваними. Ми не поділяємо ідеї поширеного афоризму "художник має бути голодний". Крім того, ми хочемо досягти того, щоб такі захоплення, як література, музика, образотворче та інше мистецтво викликали повагу у співрозмовників, а не вважалися долею неактуальних нероб. Творчість має стати не просто модною, вона повинна стати способом життя суспільства.